Pasta vegetal Allos con espinacas y piñones sin gluten BIO

Allos
51Pasta vegetal Allos con espinacas y piñones sin gluten BIO

Gęsta, zielona pasta z kawałkami szpinaku. Łagodny smak szpinaku z nutą orzeszków piniowych. Idealnie rozsmarowuje się na pieczywie.

Pasta vegetal Allos con espinacas y piñones sin gluten BIOPasta vegetal Allos con espinacas y piñones sin gluten BIO
BIO
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-12

pojemność

cena za kilogram

90,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249017033

4016249017033

precio: 12,19 zł

12.19 PLN 2027-07-12 NewCondition

szpinak* (44%), cebula* (18%), nasiona słonecznika* olej słonecznikowy*, orzeszki piniowe* (3%), syrop z agawy*, skrobia ziemniaczana*, czosnek* (2%), koncentrat soku cytrynowego*, sól morska, musztarda* (woda, nasiona gorczycy*, ocet*, sól morska, przyprawy*), przyprawy* (cebula w proszku*, czarny pieprz*), substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 964 kJ / 233 kcal
Tłuszcz: 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,9 g
Węglowodany: 9,5 g
w tym cukry: 3,9 g
Błonnik: 2,0 g
Białko: 4,9 g
Sól: 1,4 g


Gęsta, zielona pasta z kawałkami szpinaku. Łagodny smak szpinaku z nutą orzeszków piniowych. Idealnie rozsmarowuje się na pieczywie.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Allos Pasta vegetal Allos con tres Allos Pasta vegetal Allos con tres
    tipos de pimientos sin gluten BIO 135 g
    90,37zł/kg

    precio: 12,20 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-28
    Allos Allos Pasta de verduras con Allos Allos Pasta de verduras con
    tomates cherry y rúcula, sin gluten, BIO 135 g
    90,15zł/kg

    precio: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-05-28
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
    encurtidos 315 g
    14,57zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-03
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Primavika Primavika Hummus Natural Primavika Primavika Hummus Natural
    Sin Gluten 160 g
    60,38zł/kg

    precio: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-01
    Primavika Primavika Tahini natural Primavika Primavika Tahini natural
    185 g
    56,22zł/kg

    precio: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Allos Allos Halva de miel Allos Allos Halva de miel
    ecológica 75 g
    169,73zł/kg

    precio: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Allos Pasta de crema de mango y Allos Pasta de crema de mango y
    curry sin gluten Allos BIO 140 g
    71,36zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-03-23
    Allos Pasta de crema de arrabbiata Allos Pasta de crema de arrabbiata
    sin gluten Allos BIO 140 g
    79,71zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-28
    Allos Pasta de nata Allos BIO sin Allos Pasta de nata Allos BIO sin
    gluten con tomates cherry y albahaca 140 g
    83,79zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-05-27
    Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
    bezglutenowy BIO 200 g
    88,90zł/kg

    precio: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5