contribución Air Wick Freshmatic a ambientador de forma automática powietrza.Citrus

Air Wick Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i pozwól, by w Twoim domu zagościł aromat dojrzewających w słońcu pomarańczy. Rozkoszuj się energetycznym zapachem wypełniającym Twoją przestrzeń.
contribución Air Wick Freshmatic a ambientador de forma automática powietrza.Citruscontribución Air Wick Freshmatic a ambientador de forma automática powietrza.Citrus
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

70,92 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3059943009066

3059943009066

precio: 17,73 zł

17.73 PLN NewCondition
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i pozwól, by w Twoim domu zagościł aromat dojrzewających w słońcu pomarańczy. Rozkoszuj się energetycznym zapachem wypełniającym Twoją przestrzeń.
Características:x5 siła neutralizacji brzydkich zapachów*, aż do 70 dni świeżośći**, zawiera naturalne olejki eteryczne, *Neutralizuje 5 najtrudniejszych domowych zapachów: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta, **W oparciu o najniższy poziom intensywności zapachu
Advertencia de seguridad:ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności i instrukcją, którą zachowaj. ZAWSZE KIERUJ URZĄDZENIE Z DALA OD TWARZY. Podczas wkładania baterii lub przesuwania przełącznika możesz usłyszeć dźwięk, gdy urządzenie resetuje swój mechanizm. Urządzenie będzie rozpylać 15 sekund po przestawieniu przełącznika na dowolne z 3 ustawień intensywności. OSTRZEŻENIE: PRZED UŻYCIEM PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ TEKST DOTYCZĄCY BEZPIECZEŃSTWA I ŚRODKÓW OSTRZEGAWCZYCH. Środki ostrożności dotyczące użytkowania: Przed włożeniem wkładu sprawdź, czy automatyczny przełącznik urządzenia znajduje się w pozycji Off. Skieruj urządzenie z dala od twarzy przed włączeniem, urządzenie automatycznie zacznie działać po 15 sekundach. Ze względów bezpieczeństwa należy dokładnie przestrzegać instrukcji użytkowania dostarczonych z urządzeniem Freshmatic. UWAGA: Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Rozmyślne nadużycie przez świadome wytwarzanie wysokich stężeń i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. Nie wdychać aerozolu. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Ekstremalne temperatury mogą wystąpić w samochodach, okolicach piekarników i kominków. Ze względów bezpieczeństwa należy dokładnie przestrzegać instrukcji użytkowania dostarczonych z urządzeniem Freshmatic. Air Wick Automatyczny odświeżacz powietrza o zapachu Kwitnąca Pomarańcza. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Linalool, Limonene, Citral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
marca:Air Wick
Otra información:Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.
Tipo de embalaje:Aerozol
Dirección de devolución:
Air Wick Contribución Air Wick Air Wick Contribución Air Wick
flores blancas Freshmatic Max para ambientadores 250 ml de 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Świeżość mañana de verano Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Księżycowa Lily envuelto en satén Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Magnolia y la flor de cerezo Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
automático.Energetyzujący con el aroma de los cítricos con la adición de 5 aceites esenciales. Contribución al ambientador 250 ml
70,52zł/l

precio: 17,63 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Contribución al ambientador automático. 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise cítricos aerosol Brise cítricos aerosol
ambientador 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lirio aerosol ambientador Brise lirio aerosol ambientador
del valle 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5