Air Wick Freshmatic Contribución al ambientador automático.

Air Wick Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Air Wick Freshmatic Contribución al ambientador automático.Air Wick Freshmatic Contribución al ambientador automático.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

70,92 zł / l

kraj

País de origen

Wielka Brytania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900627070262

5900627070262

precio: 17,73 zł

17.73 PLN NewCondition
Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Advertencia de seguridad:Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Linalool i Isoeugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. UFI: 4FK4-M0QX-F00N-70C8
marca:Air Wick
Otra información:Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym Reckitt.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Wielka Brytania
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Air Wick Contribución Air Wick Air Wick Contribución Air Wick
flores blancas Freshmatic Max para ambientadores 250 ml de 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Świeżość mañana de verano Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Księżycowa Lily envuelto en satén Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Magnolia y la flor de cerezo Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick contribución Air Wick Air Wick contribución Air Wick
powietrza.Citrus Freshmatic a ambientador de forma automática 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
automático.Energetyzujący con el aroma de los cítricos con la adición de 5 aceites esenciales. Contribución al ambientador 250 ml
70,52zł/l

precio: 17,63 zł

PLN
1
2
Brise cítricos aerosol Brise cítricos aerosol
ambientador 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lirio aerosol ambientador Brise lirio aerosol ambientador
del valle 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5