bastón blanco bueno

Kinder
47bastón blanco bueno
KINDER Bueno White to pyszny batonik z lekkim orzechowym nadzieniem w kruchym wafelku oblanym delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową. Jedno opakowanie zawiera dwa pyszne batoniki. Spraw, by chwila była bueno!
bastón blanco buenobastón blanco bueno
masa netto

masa netto

39 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

102,31 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80761761

precio: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-12-30 NewCondition
biała czekolada 28 % (tłuszcz kakaowy, cukier, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA), wanilina), cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, MLEKO odtłuszczone w proszku (8,5 %), MLEKO pełne w proszku (5,5 %), ORZECHY LASKOWE (5 %), SERWATKA w proszku, skrobia PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, olej słonecznikowy, białka MLEKA, emulgator: lecytyny (SOJA), substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), aromaty, sól, Składniki mleka: 21,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna (energia) (kJ/kcal)2380/571
Tłuszcz (g)35,9
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)16,8
Węglowodany (g)53
w tym cukry (g)43,9
Białko (g)8,5
Sól (g)0,330
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
KINDER Bueno White to pyszny batonik z lekkim orzechowym nadzieniem w kruchym wafelku oblanym delikatną białą czekoladą i kakaową posypką bezową. Jedno opakowanie zawiera dwa pyszne batoniki. Spraw, by chwila była bueno!
Características:-chrupiący wafelek -delikatny krem -orzechowy krem -pyszna, delikatna czekolada -biała czekolada -kakaowa posybka bezowa -dwa batoniki -wyjątkowy smak
marca:Kinder
Nombre del producto regulado legalmente:Wafel pokryty białą czekoladą wypełniony delikatnym mleczno-orzechowym nadzieniem (53 %).
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz tył opakowania.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
    42 g
    75,24zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    57
    fecha de caducidad 2027-02-26
    Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
    fecha de caducidad 2027-05-26
    Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
    chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
    47,69zł/kg

    precio: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
    naturales 36 g
    52,22zł/kg

    precio: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
    fecha de caducidad 2027-05-18
    Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
    180 g
    23,72zł/kg

    precio: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5