acedera en escabeche

Rolnik
53acedera en escabeche
Mielony liść szczawiu, konserwowy.\n
acedera en escabecheacedera en escabeche
pojemność netto

pojemność netto

315 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

17,27 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004043

5900919004043

precio: 5,44 zł

5.44 PLN 2028-06-30 NewCondition
szczaw, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 107 kJ
Wartość energetyczna 26 kcal
Tłuszcz 0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 2,3 g
tym cukry 0,5 g
Białko 1,1 g
Sól 2,0 g

Mielony liść szczawiu, konserwowy.
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Mielony liść szczawiu, konserwowy. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania 315 ml
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Wyprodukowano dla:
Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna
ul. Przelotowa 7
43-190 Mikołów
Dirección de devolución:Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna
ul. Przelotowa 7
43-190 Mikołów
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Hektor Hektor Seler konserwowy Hektor Hektor Seler konserwowy
    315 ml
    13,40zł/l

    precio: 4,22 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
    270 g
    15,48zł/kg

    precio: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
    510 g
    11,51zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-17
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
    abuela 480 g
    14,56zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
    fecha de caducidad 2026-11-10
    Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
    280 g
    40,64zł/kg

    precio: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-26
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5