Barrita Mars con relleno de turrón, cubierta de caramelo y chocolate

Mars
Barrita Mars con relleno de turrón, cubierta de caramelo y chocolate Barrita Mars con relleno de turrón, cubierta de caramelo y chocolate
masa netto

masa netto

51 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-21

pojemność

cena za kilogram

70,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900951311321

5900951311321

precio: 3,59 zł

3.59 PLN 2027-03-21 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, olej słonecznikowy, permeat serwatki (mleko), tłuszcz palmowy, tłuszcz mleczny, odtłuszczone kakao w proszku, jęczmienny ekstrakt słodowy, sól, emulgator (lecytyna sojowa), białka jaja w proszku, Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza / 100 g
Wartość energetyczna1860 kJ
Wartość energetyczna442 kcal
Tłuszcz16 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (kwasy nasycone)7,5 g
Węglowodany70 g
w tym cukry61 g
Białko4,5 g
Sól0,67 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Ilość porcji w opakowaniu: 1.
Rozmiar porcji: 51 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Nugatowe nadzienie, Mleczna czekolada, Karmel
marca:Mars
Nombre del producto regulado legalmente:Nugatowe nadzienie (32 %) oblane karmelem (27 %) i mleczną czekoladą (40 %).
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Dirección de devolución:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

precio: 1,24 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2027-01-31
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Jutrzenka | Obleas maní familia Jutrzenka | Obleas maní familia
fecha de caducidad 2027-08-30
Jutrzenka | Obleas familia, crema Jutrzenka | Obleas familia, crema
180 g
23,72zł/kg

precio: 4,27 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5