alubias blancas

Dawtona
53alubias blancas
Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Biała fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
alubias blancasalubias blancas
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-03-20

pojemność

cena za kilogram

13,68 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001023

5901713001023

precio: 5,47 zł

5.47 PLN 2029-03-20 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g
Wartość energetyczna424 kJ / 101 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry0,7 g
Błonnik7,3 g
Białko8,2 g
Sól1,0 g

Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Biała fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
marca:Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2030-05-30
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
    Judías en salmuera BIO 400 g
    18,20zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-03-26
    la BIO IDEA Habas de mantequilla la BIO IDEA Habas de mantequilla
    La Bio Idea BIO 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-19
    Dawtona frijoles negros Dawtona Dawtona frijoles negros Dawtona
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-04-28
    Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
    510 g
    11,51zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-17
    Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
    400 g
    13,00zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-10-08
    Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
    400 g
    13,05zł/kg

    precio: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-10-04
    Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
    conserva 400 g
    13,70zł/kg

    precio: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-09-24
    Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    precio: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-08-28
    Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
    enlatados 400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-23
    Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
    en una lata con ajo 400 g
    12,50zł/kg

    precio: 5 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-09-26
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5