Productos

5901841000011 5901841000011
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

precio: 5,69 zł

PLN
1
37
Czaniecki makaron swojski
5 5
5 1 Czaniecki makaron swojski
fecha de caducidad 2031-04-30
5901841000400 5901841000400 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, cinta enrollada 500 g
20,72zł/kg

precio: 10,36 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2031-06-30
5901841000356 5901841000356 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki 5 nidos Czaniecki Pasta Czaniecki 5 nidos
de huevos 1 500 g
20,86zł/kg

precio: 10,43 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2031-04-30
5901841000387 5901841000387 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 500 g
20,68zł/kg

precio: 10,34 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2031-07-30
5901841000394 5901841000394 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 500 g
20,60zł/kg

precio: 10,30 zł

PLN
1
20
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
5 5
5 2 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
fecha de caducidad 2031-05-30
5901841000363 5901841000363 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos
nido 2 500 g
20,96zł/kg

precio: 10,48 zł

PLN
1
15
Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos
5 5
5 1 Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos
fecha de caducidad 2031-06-30
5901841000097 5901841000097 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki de 5 Czaniecki Pasta Czaniecki de 5
huevos en forma de arroz 250 g
21,16zł/kg

precio: 5,29 zł

PLN
1
4
Czaniecki Pasta Czaniecki de 5
5 5
5 2 Czaniecki Pasta Czaniecki de 5
fecha de caducidad 2031-02-28
5901841000431 5901841000431 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, moño pequeño 250 g
21,44zł/kg

precio: 5,36 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2030-12-30
5902020572022 5902020572022 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
7
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
5 5
5 1 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
fecha de caducidad 2031-06-30
5902020572039 5902020572039 Czaniecki
Czaniecki Pasta de hilo enrollada Czaniecki Pasta de hilo enrollada
Czaniecki, 5 huevos 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
7
Czaniecki Pasta de hilo enrollada
5 5
5 1 Czaniecki Pasta de hilo enrollada
fecha de caducidad 2031-02-20
5901841000042 5901841000042 Czaniecki
Czaniecki Pasta de gimlet con 5 Czaniecki Pasta de gimlet con 5
huevos Czaniecki 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
8
Czaniecki Pasta de gimlet con 5
5 5
5 1 Czaniecki Pasta de gimlet con 5
fecha de caducidad 2031-06-30
5902020572046 5902020572046 Czaniecki
Czaniecki Pasta de cinta enrollada Czaniecki Pasta de cinta enrollada
Czaniecki, 5 huevos 250 g
22,28zł/kg

precio: 5,57 zł

PLN
1
12
Czaniecki Pasta de cinta enrollada
5 5
5 1 Czaniecki Pasta de cinta enrollada
fecha de caducidad 2030-11-11
5901841000035 5901841000035 Czaniecki
Czaniecki Pasta Czaniecki con 5 Czaniecki Pasta Czaniecki con 5
cáscaras de huevo 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
13
Czaniecki Pasta Czaniecki con 5
5 5
5 1 Czaniecki Pasta Czaniecki con 5
fecha de caducidad 2031-01-31
5902020572435 5902020572435 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2031-01-30
5901841000158 5901841000158 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2030-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5