51
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2031-04-30

pojemność

cena za kilogram

22,76 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000011

5901841000011

precio: 5,69 zł

comprar 21 szt. para 5.60 zł/szt
5.69 PLN 2031-04-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 6 min
marca:Czaniecki
Sobre la marca:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Conservación:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
    huevo Lubella 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
    huevo Lubella 250 g
    17,00zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
    Lubella 250 g
    16,76zł/kg

    precio: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
    3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
    17,40zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Goliard Fideos goliard con 12 Goliard Fideos goliard con 12
    huevos de codorniz 250 g
    22,32zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5