Pasta Czaniecki de 5 huevos en forma de arroz

Czaniecki
52Pasta Czaniecki de 5 huevos en forma de arroz
Pasta Czaniecki de 5 huevos en forma de arrozPasta Czaniecki de 5 huevos en forma de arroz
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2031-02-28

pojemność

cena za kilogram

21,16 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000097

5901841000097

precio: 5,29 zł

5.29 PLN 2031-02-28 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry0,3 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 min
marca:Czaniecki
Sobre la marca:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron 5 jajeczny popularny.
Conservación:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    precio: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2031-04-30
    Lubella Fideos de huevo brothy Lubella Fideos de huevo brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-10-21
    Lubella Huevo casero Lubella Lubella Huevo casero Lubella
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Cuentas de macarrones con Lubella Cuentas de macarrones con
    huevo Lubella 250 g
    17,04zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Lubella Estrellas de pasta con Lubella Estrellas de pasta con
    huevo Lubella 250 g
    17,00zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Lubella Arroz con fideos de huevo Lubella Arroz con fideos de huevo
    Lubella 250 g
    16,76zł/kg

    precio: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Goliard Pasta Goliard Nitki Broth Goliard Pasta Goliard Nitki Broth
    3 huevos enrollados 100% trigo duro 250 g
    17,40zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
    huevos, cinta enrollada 500 g
    20,72zł/kg

    precio: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad
    2031-06-30
    Czaniecki Pasta Czaniecki 5 nidos Czaniecki Pasta Czaniecki 5 nidos
    de huevos 1 500 g
    20,86zł/kg

    precio: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2031-04-30
    Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
    huevos, hilo enrollado 500 g
    20,68zł/kg

    precio: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2031-07-30
    Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
    huevos, hilo enrollado 500 g
    20,60zł/kg

    precio: 10,30 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2031-05-30
    Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos
    nido 2 500 g
    20,96zł/kg

    precio: 10,48 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2031-06-30
    Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
    huevos, moño pequeño 250 g
    21,44zł/kg

    precio: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2030-12-30
    Czaniecki Pasta de hilo enrollada Czaniecki Pasta de hilo enrollada
    Czaniecki, 5 huevos 250 g
    21,04zł/kg

    precio: 5,26 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2031-02-20
    Czaniecki Pasta de gimlet con 5 Czaniecki Pasta de gimlet con 5
    huevos Czaniecki 250 g
    21,04zł/kg

    precio: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2031-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5