Pasta Czaniecki 5 nidos de huevos 1

Czaniecki
Pasta Czaniecki 5 nidos de huevos 1Pasta Czaniecki 5 nidos de huevos 1
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2031-04-30

pojemność

cena za kilogram

20,86 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000356

5901841000356

precio: 10,43 zł

comprar 6 szt. para 10.28 zł/szt
10.43 PLN 2031-04-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 minut
marca:Czaniecki
Sobre la marca:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nombre del producto regulado legalmente:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Conservación:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte.
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, cinta enrollada 500 g
20,72zł/kg

precio: 10,36 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2031-06-30
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 500 g
20,68zł/kg

precio: 10,34 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2031-07-30
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 500 g
20,60zł/kg

precio: 10,30 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2031-05-30
Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos Czaniecki Pasta Czaniecki 5 huevos
nido 2 500 g
20,96zł/kg

precio: 10,48 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2031-06-30
Melissa primo de pasta para Melissa primo de pasta para
lasaña gusto 500 g
15,52zł/kg

precio: 7,76 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-01-22
Melissa Pastas del espagueti primo Melissa Pastas del espagueti primo
gusto no 6 500 g
10,80zł/kg

precio: 5,40 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2029-04-03
Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
de pasta integral espaguetis 500 g
30,34zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-28
Czaniecki Pasta Czaniecki de 5 Czaniecki Pasta Czaniecki de 5
huevos en forma de arroz 250 g
21,16zł/kg

precio: 5,29 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2031-02-28
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, moño pequeño 250 g
21,44zł/kg

precio: 5,36 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2030-12-30
Czaniecki Pasta de hilo enrollada Czaniecki Pasta de hilo enrollada
Czaniecki, 5 huevos 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2031-02-20
Czaniecki Pasta de gimlet con 5 Czaniecki Pasta de gimlet con 5
huevos Czaniecki 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2031-06-30
Czaniecki Pasta de cinta enrollada Czaniecki Pasta de cinta enrollada
Czaniecki, 5 huevos 250 g
22,28zł/kg

precio: 5,57 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2030-11-11
Czaniecki Pasta Czaniecki con 5 Czaniecki Pasta Czaniecki con 5
cáscaras de huevo 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2031-01-31
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2031-01-30
Czaniecki Pasta Czaniecki a 5 Czaniecki Pasta Czaniecki a 5
huevos, hilo enrollado 250 g
21,04zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2031-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5