sopa de remolacha rápida

Cykoria
55
Bez zarzutu. sopa de remolacha rápida
414sopa de remolacha rápida
sopa de remolacha rápidasopa de remolacha rápida
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

37,67 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001155

5900288001155

precio: 2,26 zł

comprar 30 szt. para 2.23 zł/szt
2.26 PLN 2028-03-30 NewCondition
cukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty (zawierają soję), maltodekstryna, przyprawy (papryka ostra, papryka słodka), czosnek suszony, *co odpowiada 6,9 % zawartości koncentratu soku buraka ćwikłowego w produkcie
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna70 kJ/16 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany3,6 g
w tym cukry3,0 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól1,0 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 5 porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
polecamy podawać: z pietruszką, z makaronem, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Barszcz czerwony błyskawiczny w proszku.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania: 1. Zawartość opakowania wsypać do 1 litra przegotowanej gorącej wody i wymieszać, nie gotować. 2. Można doprawić do smaku dowolną przyprawą - polecamy Smakosza naszej produkcji. Dobrze wychłodzony barszcz z dodatkami, np: pokrojonych ogórków, szczypiorku, zielonego kopru, śmietanki stanowi doskonały chłodnik.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • 2021-03-30 18:28:36Bez zarzutu.



Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
borscht rojo en polvo 14 g
130,71zł/kg

precio: 1,83 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-01-31
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
sopa agria en polvo con crutones 17 g
108,24zł/kg

precio: 1,84 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
90,48zł/kg

precio: 1,90 zł

PLN
1
55
fecha de caducidad 2027-02-28
Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
100,00zł/kg

precio: 1,90 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-05-30
Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
en polvo de oro suave 70 g
34,71zł/kg

precio: 2,43 zł

PLN
1
28
fecha de caducidad 2027-08-30
Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
polvo nudle 61 g
49,02zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2027-05-30
Winiary salsa idea en polvo para Winiary salsa idea en polvo para
... pollo en salsa de crema - una hierba , 30 g 30 g
148,67zł/kg

precio: 4,46 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-05-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Cykoria Tortas de la crema de la Cykoria Tortas de la crema de la
crema sabor 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5