rollos de repollo en salsa de tomate

Pamapol
55
5rollos de repollo en salsa de tomate
415rollos de repollo en salsa de tomate
rollos de repollo en salsa de tomaterollos de repollo en salsa de tomate
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-10

pojemność

cena za kilogram

17,56 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002029

5907501002029

precio: 8,78 zł

comprar 8 szt. para 8.65 zł/szt
8.78 PLN 2029-02-10 NewCondition
woda, kapusta biała 30%, ryż biały gotowany 11%, mięso wieprzowe 7%, warzywa w zmiennych proporcjach 5,5% (marchew, cebula, pietruszka, seler), koncentrat pomidorowy 2,6%, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, sól, cukier, śmietana (zawiera mleko w tym laktozę), warzywa suszone (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, lubczyk, por), przyprawy, ekstrakt drożdżowy, aromat, substancje aromatyczne, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 268 kJ/64 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 9,4 g
w tym cukry 2,8 g
Błonnik 1,1 g
Białko 2,8 g
Sól 1,1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
bez dodatku substancji konserwujących, ręcznie zawijane
marca:Pamapol
Nombre del producto regulado legalmente:Gołąbki - farsz z ryżu i mięsa wieprzowego owinięty w liście kapusty białej w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 15 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:475



Rolnik Granjero Repollo relleno en Rolnik Granjero Repollo relleno en
salsa de tomate 500 g
13,98zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-12-19
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
con tocino 500 g
16,66zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-22
Bonduelle setas letcho leve Bonduelle setas letcho leve
fecha de caducidad 2027-10-01
Pamapol Pamapol Paté de aves Pamapol Pamapol Paté de aves
casero 100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
47
fecha de caducidad 2027-03-18
Pamapol guiso casero Pamapol guiso casero
fecha de caducidad 2028-06-30
Pamapol Porcino paté casero Pamapol Porcino paté casero
fecha de caducidad 2027-03-03
Pamapol estofado de carne de cerdo Pamapol estofado de carne de cerdo
500 g
22,42zł/kg

precio: 11,21 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-07-20
Pamapol callos en caldo Pamapol callos en caldo
fecha de caducidad 2029-01-13
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
con tocino ahumado 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2027-11-17
Pamapol Sopa de pepino Pamapol con Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
eneldo 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2027-10-27
Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
tocino ahumado 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
82
fecha de caducidad 2027-12-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5