pimientos , enlatados

Rolnik
55
Bardzo lubię tą paprykę.pimientos , enlatados
55
polecampimientos , enlatados
511pimientos , enlatados
pimientos , enlatadospimientos , enlatados
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-06

pojemność

cena za kilogram

14,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000151

5900919000151

precio: 9,72 zł

9.72 PLN 2028-08-06 NewCondition
Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna165 kJ
Wartość energetyczna39 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry7,3 g
Białko0,8 g
Sól0,72 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 720 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Mariola , 2022-10-03 19:46:55Bardzo lubię tą paprykę.
  • 2020-11-14 02:55:55polecam



Charsznickie Pola Natury Ensalada Charsznickie Pola Natury Ensalada
Charsznickie Pola Natury de chucrut BIO 650 g
19,09zł/kg

precio: 12,41 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Repollo frito con champiñones BIO 650 g
18,45zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-11-15
Rolnik pepperoni marinado Rolnik pepperoni marinado
pimentón 720 ml
16,03zł/l

precio: 11,54 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-12-31
Provitus marinado pimentón rojo Provitus marinado pimentón rojo
600 g
17,38zł/kg

precio: 10,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-30
Campomar Pimiento Jalapeño Verde Campomar Pimiento Jalapeño Verde
Campomar Nature, cortado en salmuera BIO 350 g
34,83zł/kg

precio: 12,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-15
Hektor Pimientos enlatados Héctor Hektor Pimientos enlatados Héctor
900 ml
11,49zł/l

precio: 10,34 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-10-30
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
PRECIO REDUCIDO -25%
Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
fecha de caducidad 2026-11-10
Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
315 ml
17,27zł/l

precio: 5,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
280 g
40,64zł/kg

precio: 11,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-26
Rolnik brotes de bambú Rolnik brotes de bambú
310 g
34,77zł/kg

precio: 10,78 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-02-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5