la BIO IDEA
51
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

88,58 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976016339

8718976016339

precio: 16,83 zł

16.83 PLN 2028-11-30 NewCondition

Suszone pomidory* (63%), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* (32%), kapary*, ocet winny*, sól, czosnek*, oregano*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 588 kJ / 141 kcal
Tłuszcz: 5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,8 g
Węglowodany: 15,2 g
w tym cukry:  13,9 g
Białko: 5,1 g
Sól: 0,85 g


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    bioragnica nouva bioragnica nouva
    fecha de caducidad
    2029-05-01
    Krakus rábano picante Krakus rábano picante
    190 g
    27,84zł/kg

    precio: 5,29 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-30
    bioragnica nouva alcachofas bioragnica nouva alcachofas
    BIO
    alcachofas Bioragnica Nouva la parrilla en aceite de BIO alcachofas Bioragnica Nouva la parrilla en aceite de BIO
    Bioragnica Nouva la parrilla en aceite de BIO 190 g
    91,95zł/kg

    precio: 17,47 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-11-30
    Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
    280 g
    40,64zł/kg

    precio: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-26
    Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
    400 g
    13,05zł/kg

    precio: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-10-04
    Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
    conserva 400 g
    13,70zł/kg

    precio: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-09-24
    Alce Nero Lata BIO sin piel de Alce Nero Lata BIO sin piel de
    tomates pelati de Alce Nero 400 g
    22,85zł/kg

    precio: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en
    rodajas sin piel BIO 400 g
    20,75zł/kg

    precio: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea tomates la BIO IDEA La Bio Idea tomates
    pelati sin piel BIO 400 g
    21,25zł/kg

    precio: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
    Judías en salmuera BIO 400 g
    18,20zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-03-26
    la BIO IDEA Habas de mantequilla la BIO IDEA Habas de mantequilla
    La Bio Idea BIO 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-19
    la BIO IDEA La Bio Idea frijol la BIO IDEA La Bio Idea frijol
    rojo riñón BIO 400 g
    21,25zł/kg

    precio: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2029-09-01
    la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos la BIO IDEA La Bio Idea garbanzos
    BIO 400 g
    20,60zł/kg

    precio: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-10-01
    la BIO IDEA La Bio Idea Puré de la BIO IDEA La Bio Idea Puré de
    Tomate Passata BIO 680 g
    15,25zł/kg

    precio: 10,37 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2029-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
    de Espelta Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    precio: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-22
    la BIO IDEA Puré de tomate Passat la BIO IDEA Puré de tomate Passat
    La Bio Idea en caja BIO 500 g
    16,78zł/kg

    precio: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-12-11
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5