maíz estañado

Bonduelle
53maíz estañado
maíz estañadomaíz estañado
pojemność netto

pojemność netto

170 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-08-31

pojemność

cena za litr

26,53 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680074094

3083680074094

precio: 4,51 zł

comprar 12 szt. para 4.44 zł/szt
4.51 PLN 2029-08-31 NewCondition
kukurydza (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna309 kJ / 73 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,1 g
Błonnik3,0 g
Białko2,7 g
Sól0,28 g

słodka i chrupka, bez pozostałości pestycydów*, bez dodatku cukru**, *Dla Ciebie Bonduelle analizuje ponad 500 cząsteczek pestycydów, sprawdzając brak ich pozostałości w kukurydzy (w limitach ilościowych <0,01 mg/kg), **Zawiera naturalnie występujące cukry
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 212 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 ℃, spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
    170 g
    28,41zł/kg

    precio: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Porción a la Bonduelle Bonduelle Porción a la
    vez maíz dorado 2x85g 170 g
    44,59zł/kg

    precio: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2029-08-31
    Provitus Provitus crema de rábano Provitus Provitus crema de rábano
    picante 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-20
    Provitus con rábano picante de Provitus con rábano picante de
    arándanos 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
    340 ml
    15,41zł/l

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    340 g
    25,59zł/kg

    precio: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle maíz de oro de los Bonduelle maíz de oro de los
    granos rojos 212 ml
    23,54zł/l

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
    212 ml
    24,48zł/l

    precio: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
    verdes 425 ml
    16,47zł/l

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
    mexicano 425 ml
    21,18zł/l

    precio: 9 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5