con rábano picante de arándanos

Provitus
46con rábano picante de arándanos
con rábano picante de arándanoscon rábano picante de arándanos
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-28

pojemność

cena za kilogram

30,47 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000870

5900580000870

precio: 5,18 zł

5.18 PLN 2027-04-28 NewCondition
chrzan 43 %, żurawina 15 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, sól, stabilizatory: E415, E412, E410, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: E120, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna633 kJ / 151 kcal
Tłuszcz6,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany22 g
w tym cukry19 g
Błonnik2,0 g
Białko0,6 g
Sól1,0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Provitus
Nombre del producto regulado legalmente:Chrzan z żurawiną.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcji na słoiku. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Provitus Provitus crema de rábano Provitus Provitus crema de rábano
    picante 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-20
    Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
    170 ml
    26,53zł/l

    precio: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
    170 g
    28,41zł/kg

    precio: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Porción a la Bonduelle Bonduelle Porción a la
    vez maíz dorado 2x85g 170 g
    44,59zł/kg

    precio: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2029-08-31
    Motyl crema de rábano picante Motyl crema de rábano picante
    185 g
    36,00zł/kg

    precio: 6,66 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-03-17
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Sabor ligeramente picante rábano Sabor ligeramente picante rábano
    picante de arándanos 175 g
    25,66zł/kg

    precio: 4,49 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-23
    degustar de rábano picante degustar de rábano picante
    rallado fuerte 175 g
    28,51zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2026-11-25
    Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
    abuela 480 g
    14,56zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Provitus Red repollo frito Provitus Red repollo frito
    480 g
    15,60zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Provitus zanahorias fritas y Provitus zanahorias fritas y
    guisantes 480 g
    15,15zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Provitus Zanahoria frita de la Provitus Zanahoria frita de la
    abuela 480 g
    15,15zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Provitus Repollo frito de la Provitus Repollo frito de la
    abuela 480 g
    15,17zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Provitus pepinos encurtidos Provitus pepinos encurtidos
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    precio: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Provitus Conservas de chile Provitus Conservas de chile
    picante en vinagre 640 g
    16,42zł/kg

    precio: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5