boletus marinado

Devaldano
49boletus marinado
Poczuj prawdziwy smak marynowanych grzybów. Grzyby marynowane to nieodłączny element tradycyjnej kuchni polskiej, w której znajdują różnorakie zastosowanie. Idealnie nadają się do sałatek, koreczków i kanapek, doskonale sprawdzają się jako przystawka lub zakąska. Niezwykle smaczne, pozwalają cieszyć się wspaniałym smakiem grzybowych specjałów o każdej porze roku. Podgrzybek marynowany to najbardziej znany z polskich grzybów. Kusi smakiem, zgrabnym kształtem i bogactwem składników odżywczych. Przez wielu grzybiarzy zwany czarnym łebkiem, wprost idealnie nadaje się do marynat. Tajemnica wyśmienitego smaku Podgrzybka marynowanego Devaldano tkwi w idealnie skomponowanej marynacie. Aby zachować jego walory, marynujemy go w delikatnie słodzonej zalewie octowej.
boletus marinadoboletus marinado
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

41,32 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880255

5904378880255

precio: 11,57 zł

comprar 6 szt. para 11.40 zł/szt
11.57 PLN 2029-04-30 NewCondition
podgrzybek brunatny, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula, sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 239 kJ / 57 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 8,7 g
w tym cukry 8,4 g
Białko 2,9 g
Sól 0,88 g

Gorczyca : Może zawierać
Poczuj prawdziwy smak marynowanych grzybów. Grzyby marynowane to nieodłączny element tradycyjnej kuchni polskiej, w której znajdują różnorakie zastosowanie. Idealnie nadają się do sałatek, koreczków i kanapek, doskonale sprawdzają się jako przystawka lub zakąska. Niezwykle smaczne, pozwalają cieszyć się wspaniałym smakiem grzybowych specjałów o każdej porze roku. Podgrzybek marynowany to najbardziej znany z polskich grzybów. Kusi smakiem, zgrabnym kształtem i bogactwem składników odżywczych. Przez wielu grzybiarzy zwany czarnym łebkiem, wprost idealnie nadaje się do marynat. Tajemnica wyśmienitego smaku Podgrzybka marynowanego Devaldano tkwi w idealnie skomponowanej marynacie. Aby zachować jego walory, marynujemy go w delikatnie słodzonej zalewie octowej.
Características:Twoja domowa restauracja, do sałatek, do kanapek, jako przekąska, jako przystawka
marca:Devaldano
Sobre la marca:Devaldano Naturalnie bogaty smak
Nombre del producto regulado legalmente:Podgrzybek marynowany. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Masa netto po odcieku: 150 g
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6° C do 7 dni.
Recetas:
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Dirección de devolución:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
    280 g
    40,64zł/kg

    precio: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-26
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Aceitunas verdes sin pepitas en salmuera BIO 280 g
    53,54zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-05-30
    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    enfrentó aceitunas negras en BIO salmuera 280 g
    53,54zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-08-30
    Aarts Espárragos Aarts en Aarts Espárragos Aarts en
    salmuera BIO 280 g
    68,21zł/kg

    precio: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2030-12-30
    Devaldano Mantequilla Devaldano Devaldano Mantequilla Devaldano
    Marinado 280 g
    33,21zł/kg

    precio: 9,30 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
    águila polaca House 280 g
    32,89zł/kg

    precio: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
    Secos en Aceite BIO 280 g
    67,82zł/kg

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-07-01
    Devaldano polla marinado Devaldano polla marinado
    275 g
    62,36zł/kg

    precio: 17,15 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Devaldano bosque arándano Devaldano bosque arándano
    290 g
    27,55zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-01-30
    Devaldano arándano bosque Devaldano arándano bosque
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5