W naszej ofercie najlepszej jakości grzyby m.in: borowik, kurka, podgrzybek, pieczarka. Polecamy również owoce: borówka, jagoda, żurawina. Wspomnienie słonecznych dni, zapach wilgotnego lasu o poranku, kojący szelest mchu, delikatny szmer liści i cichy chrzęst deptanych gałęzi zaklęte w zgrabnych kapeluszach i barwnych owocach… Marka Devaldano powstała z największej pasji – pasji do lasu i kulinariów.

 
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Mantequilla Devaldano Devaldano Mantequilla Devaldano
Marinado 280 g
33,21zł/kg

precio: 9,30 zł

PLN
1
1
Devaldano Mantequilla Devaldano
5 5
5 1 Devaldano Mantequilla Devaldano
fecha de caducidad 2028-11-30
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Mantequilla Devaldano Devaldano Mantequilla Devaldano
Marinado 280 g
33,54zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
6
Devaldano Mantequilla Devaldano
5 5
5 1 Devaldano Mantequilla Devaldano
fecha de caducidad 2029-03-30
5904378880316 5904378880316 Devaldano
Devaldano arándano bosque Devaldano arándano bosque
Devaldano arándano bosque
4 5
4 1 Devaldano arándano bosque
fecha de caducidad 2027-03-30
5904378880255 5904378880255 Devaldano
Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
280 g
41,32zł/kg

precio: 11,57 zł

PLN
1
12
Devaldano boletus marinado
4 5
4.5 9 Devaldano boletus marinado
fecha de caducidad 2029-04-30
5904378880323 5904378880323 Devaldano
Devaldano bosque arándano Devaldano bosque arándano
290 g
27,55zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
6
Devaldano bosque arándano
5 5
5 4 Devaldano bosque arándano
fecha de caducidad 2029-01-30
5904378880262 5904378880262 Devaldano
Devaldano polla marinado Devaldano polla marinado
275 g
62,36zł/kg

precio: 17,15 zł

PLN
1
2
Devaldano polla marinado
4 5
4 3 Devaldano polla marinado
fecha de caducidad 2028-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5