Mantequilla Devaldano Marinado

Devaldano
51Mantequilla Devaldano Marinado
Mantequilla Devaldano MarinadoMantequilla Devaldano Marinado
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

33,21 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378885199

5904378885199

precio: 9,30 zł

9.30 PLN 2028-11-30 NewCondition
Devaldano Mantequilla Devaldano Devaldano Mantequilla Devaldano
Marinado 280 g
33,54zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2029-03-30
maślak zwyczajny (A) i/lub maślak ziarnisty (B)* 54 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy (w tym gorczyca), *A, B - w zależności od użytego składnika, patrz nadruk w górnej części słoja
Wartości odżywcze (%)wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna150 kJ / 36 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany5,8 g
w tym cukry5,5 g
białko1,0 g
sól0,8 g

Gorczyca : Zawiera
jako przekąska, jako przystawka, do sałatek, do kanapek
marca:Devaldano
Sobre la marca:
Nombre del producto regulado legalmente:Maślak marynowany. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6°C do 7 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii w górnej części słoja.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Dirección de devolución:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
    280 g
    40,64zł/kg

    precio: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-26
    Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
    280 g
    41,32zł/kg

    precio: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-04-30
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Aceitunas verdes sin pepitas en salmuera BIO 280 g
    53,54zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-05-30
    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    enfrentó aceitunas negras en BIO salmuera 280 g
    53,54zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-08-30
    Aarts Espárragos Aarts en Aarts Espárragos Aarts en
    salmuera BIO 280 g
    68,21zł/kg

    precio: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2030-12-30
    Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
    águila polaca House 280 g
    32,89zł/kg

    precio: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
    Secos en Aceite BIO 280 g
    67,82zł/kg

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-07-01
    Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
    paski 280 g
    32,11zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    103
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Devaldano polla marinado Devaldano polla marinado
    275 g
    62,36zł/kg

    precio: 17,15 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Devaldano bosque arándano Devaldano bosque arándano
    290 g
    27,55zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-01-30
    Devaldano arándano bosque Devaldano arándano bosque
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5