Mantequilla Devaldano Marinado

| Wartości odżywcze (%) | wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| wartość energetyczna | 150 kJ / 36 kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| węglowodany | 5,8 g |
| w tym cukry | 5,5 g |
| białko | 1,0 g |
| sól | 0,8 g |
| Gorczyca : | Zawiera |
pomidory suszone nasączone (pomidory suszone, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), olej rzepakowy, zioła prowansalskie
precio: 11,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomates_secos_en_aceite/34004.htmlborowik szlachetny 54 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy
precio: 20,53 zł
PLN https://es.dodomku.pl/boletus_marinado/35927.htmlburaki ćwikłowe* (91 %), ocet spirytusowy* (5 %), cukier trzcinowy* (3,8 %), sól kłodawska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
precio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bio_Food_Remolacha_rallada_sin_gluten_BIO_bezglutenowe_BIO/36151.htmlpieczarka, woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, marchew, sól, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, przyprawy.
precio: 6,80 zł
PLN https://es.dodomku.pl/championes_marinados/36164.htmlprecio: 11,57 zł
PLN https://es.dodomku.pl/boletus_marinado/36777.htmlzielone oliwki*, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)
precio: 13,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Biorganica_Nouva_Aceitunas_verdes_sin_pepitas_en_salmuera_BIO_pestek_w_zalewie_BIO/53413.html2029-03-31
Czarne oliwki*, woda, ocet winny*, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (* składnik rolnictwa ekologicznego)
precio: 13,41 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Bioragnica_Nouva_enfrento_aceitunas_negras_en_BIO_salmuera_pestek_w_zalewie_BIO/53414.html2029-02-28
precio: 19,10 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Esprragos_Aarts_en_salmuera_BIO/72037.htmlprecio: 7,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jarabe_de_frutos_del_bosque/35925.htmlpieprznik jadalny 51 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula, marchew, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy (w tym gorczyca)
precio: 17,30 zł
PLN https://es.dodomku.pl/polla_marinado/35936.htmlborówka 30 %, woda, cukier, jabłka 18 %, skrobia modyfikowana, substancja żelująca: pektyny, koncentrat soku czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 7,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/arndano_bosque/36165.html2027-03-30
precio: 9,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Devaldano_Podgung_secado_en_rodajas_w_plastrach/74098.html






Carrito de compras