jengibre picado

Cykoria
55
Polecamjengibre picado
413jengibre picado
Imbir uprawiany jest głównie w Indiach, Chinach, Japonii, na Jamajce i w Afryce Zachodniej. W kuchni azjatyckiej używa się świeżego imbiru, często razem z czosnkiem. W Indiach, krajach arabskich i na Zachodzie bardziej popularny jest imbir suszony. Proszek imbirowy uzyskuje się z kłączy rośliny o nazwie imbir lekarski. Imbir ma intensywny, korzenny aromat i pikantny lekko gorzkawy smak. Używany do mięsa, ryb, warzyw, marynat, ciast i napojów, a także jako składnik mieszanek przyprawowych, w tym curry.
jengibre picadojengibre picado
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

90,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288102197

5900288102197

precio: 1,81 zł

1.81 PLN 2028-02-20 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Imbir uprawiany jest głównie w Indiach, Chinach, Japonii, na Jamajce i w Afryce Zachodniej. W kuchni azjatyckiej używa się świeżego imbiru, często razem z czosnkiem. W Indiach, krajach arabskich i na Zachodzie bardziej popularny jest imbir suszony. Proszek imbirowy uzyskuje się z kłączy rośliny o nazwie imbir lekarski. Imbir ma intensywny, korzenny aromat i pikantny lekko gorzkawy smak. Używany do mięsa, ryb, warzyw, marynat, ciast i napojów, a także jako składnik mieszanek przyprawowych, w tym curry.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Imbir mielony.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:52:21Polecam



Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
20 g
105,00zł/kg

precio: 2,10 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-02-28
Prymat todo el comino Prymat todo el comino
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2029-04-30
Prymat ajo granulado Prymat ajo granulado
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2029-06-30
Prymat curry Prymat curry
fecha de caducidad
2028-05-30
Prymat cúrcuma picada Prymat cúrcuma picada
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5