100 % de azúcar del jugo de naranja gratis

Fortuna
51100 % de azúcar del jugo de naranja gratis
W naszym soku znajdziesz tylko dojrzewające w słońcu pomarańcze i nic więcej.
100 % de azúcar del jugo de naranja gratis100 % de azúcar del jugo de naranja gratis
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za litr

7,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901886015148

5901886015148

precio: 7,50 zł

comprar 12 szt. para 7.39 zł/szt
7.50 PLN 2027-08-30 NewCondition
sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna182 kJ / 43 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,7 g
w tym cukry9,7 g
Białko0,6 g
Sól<0,01 g

W naszym soku znajdziesz tylko dojrzewające w słońcu pomarańcze i nic więcej.
Características:zakrętka z trzciny cukrowej, Marka Dekady 2009 - 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma, 1/5 dziennej porcji owoców i warzyw
marca:Fortuna
Sobre la marca:Fortuna. Dbaj o siebie. To proste. Czy wiesz, że, szklanka soku może zastąpić Ci jedną z pięciu zalecanych dziennych porcji owoców i warzyw? Soki Fortuna to smaczny i prosty element zrównoważonej diety.
Nombre del producto regulado legalmente:Sok pomarańczowy. Pasteryzowany. Z soku zagęszczonego. Mętny.
Otra información:
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wierzchu opakowania. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Preparación y uso:Wstrząsnąć przed otwarciem. Nowa zakrętka połączona z opakowaniem 1. Przekręć 2. Podnieś 3. Zamknij 4. Żeby ponownie otworzyć przekręć i podnieś Nie odrywaj zakrętki!
Tipo de embalaje:Karton
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Tymbark 100 % puro jugo de naranja Tymbark 100 % puro jugo de naranja
    1 litr

    precio: 10,62 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Tymbark 100 % de multivitaminas Tymbark 100 % de multivitaminas
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Tymbark El jugo de manzana 100 % Tymbark El jugo de manzana 100 %
    1 litr

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Hortex Zumo Hortex Vitaminka 100% Hortex Zumo Hortex Vitaminka 100%
    plátano Sin azúcares añadidos, zanahoria, manzana, 1 litr

    precio: 6,40 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Fortuna 100 % de azúcar del jugo Fortuna 100 % de azúcar del jugo
    multivitamínico libre 1 litr

    precio: 6,24 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Wosana Jugo de Manzana Wosana 100% Wosana Jugo de Manzana Wosana 100%
    1 litr

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    51
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Hortex jugo de fruta 100 % málico Hortex jugo de fruta 100 % málico
    1 litr

    precio: 5,29 zł

    PLN
    1
    72
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Fortuna Jugo de tomate 100 % Fortuna Jugo de tomate 100 %
    1 litr

    precio: 5,37 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Fortuna tomate jugo de Tabasco Fortuna tomate jugo de Tabasco
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
    tomate y vegetales 1 litr

    precio: 5,37 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Fortuna iv + Ginseng jugo Fortuna iv + Ginseng jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Fortuna iv + jengibre jugo Fortuna iv + jengibre jugo
    multivegetal 300 ml
    10,60zł/l

    precio: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Fortuna jugo de tomate de tomate Fortuna jugo de tomate de tomate
    fresco 300 ml
    9,97zł/l

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5