hierbas provenzales

Cykoria
35
Bardzo duze kawałki niestety.hierbas provenzales
55
Doskonałe!hierbas provenzales
414hierbas provenzales
Nazwa tej mieszanki pochodzi od nazwy regionu we Francji - Prowansji, znanej z obfitości ziół aromatycznych. Zioła prowansalskie są szczególnie polecane do przyprawiania sosów ziołowych, sałatek, twarogów, zup i potraw z jaj. Stosowane są również do przyrządzania pieczeni, farszów i mięs mielonych, oraz potraw z ryb i drobiu. Dodane do potraw zapewniają im niepowtarzalny smak i aromat.
hierbas provenzaleshierbas provenzales
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

181,00 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001636

5900288001636

precio: 1,81 zł

comprar 25 szt. para 1.78 zł/szt
1.81 PLN 2028-09-30 NewCondition
zioła w zmiennych proporcjach (tymianek, cząber, oregano, rozmaryn, szałwia, bazylia, majeranek, mięta)
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Nazwa tej mieszanki pochodzi od nazwy regionu we Francji - Prowansji, znanej z obfitości ziół aromatycznych. Zioła prowansalskie są szczególnie polecane do przyprawiania sosów ziołowych, sałatek, twarogów, zup i potraw z jaj. Stosowane są również do przyrządzania pieczeni, farszów i mięs mielonych, oraz potraw z ryb i drobiu. Dodane do potraw zapewniają im niepowtarzalny smak i aromat.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Zioła prowansalskie.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • 2015-09-15 18:28:14Bardzo duze kawałki niestety.
  • 2015-09-14 16:49:16Doskonałe!



Prymat hierbas provenzales Prymat hierbas provenzales
10 g
199,00zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2029-08-30
Kamis curry Kamis curry
fecha de caducidad 2029-01-25
Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
condimento 20g

precio: 2,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
fecha de caducidad 2028-05-30
Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
fecha de caducidad 2028-01-31
Prymat especias para callos Prymat especias para callos
fecha de caducidad
2027-11-30
Prymat condimento de la carne Prymat condimento de la carne
picada 20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-07-30
Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
fecha de caducidad 2028-07-30
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5