alubias blancas agricultores enlatados 400 g

Rolnik Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
alubias blancas agricultores enlatados 400 galubias blancas agricultores enlatados 400 g
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

9,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919007020

5900919007020

precio: 3,61 zł

comprar 12 szt. para 3.56 zł/szt
3.61 PLN 2029-03-30 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna396 kJ
Wartość energetyczna94 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry0 g
Błonnik7,8 g
Białko6,3 g
Sól0,33 g

Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
Características:zebrane w szczycie sezonu, urodzaj smaku
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Otra información:Masa netto: 400 g
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
PRECIO REDUCIDO -25%
Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
400 g
11,80zł/kg

precio: 4,72 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-01-31
Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
400 g
15,70zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-26
Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2030-04-30
Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2030-05-30
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
Judías en salmuera BIO 400 g
18,20zł/kg

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-26
Rolnik frijoles rojos enlatados Rolnik frijoles rojos enlatados
400 g 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2029-04-30
Rolnik Agricultor Judías verdes Rolnik Agricultor Judías verdes
700 g
12,24zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-12-31
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5