productor de maíz en lata

Rolnik
productor de maíz en lataproductor de maíz en lata
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-09-05

pojemność

cena za litr

16,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004548

5900919004548

precio: 3,43 zł

3.43 PLN 2029-09-05 NewCondition
productor de maíz en lata
ziarno kukurydzy, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 373 kJ
Wartość energetyczna 89 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 4,9 g
Błonnik 3,8 g
Białko 2,9 g
Sól 0,43 g
Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g.

aż 140 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! wolnej od GMO! zawierającej naturalnie występujące cukry
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany
Otra información:Pojemność opakowania: 212 ml
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:Wyprodukowano dla: Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Dirección de devolución:
Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
fecha de caducidad 2027-12-31
Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
212 ml
21,37zł/l

precio: 4,53 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-06-30
Bonduelle guisantes ekstradrobny Bonduelle guisantes ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Bonduelle maíz de oro de los Bonduelle maíz de oro de los
granos rojos 212 ml
23,54zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
212 ml
24,48zł/l

precio: 5,19 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2028-08-31
Bonduelle joven zanahoria Bonduelle joven zanahoria
212 ml
23,54zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-08-31
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
PRECIO REDUCIDO -25%
Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
fecha de caducidad 2026-11-10
Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
315 ml
17,27zł/l

precio: 5,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5