tomates secos en aceite

Rolnik
51tomates secos en aceite
Dojrzewające w śródziemnomorskim słońcu Pomidory suszone nasączone w oleju rzepakowym Rolnik z dodatkiem ziół prowansalskich wzbogacą o wyrazisty akcent niezliczone ilości potraw. Po starannym wyselekcjonowaniu i wysuszeniu, pomidory zostały delikatnie nasączone, co zapewnia ich idealną miękkość i soczystość. Pomidory suszone Rolnik to wyborny dodatek do zup, pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek, kanapek i twarożku, smakując doskonale również jako samodzielna przekąska.
tomates secos en aceitetomates secos en aceite
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

40,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004722

5900919004722

precio: 11,38 zł

11.38 PLN 2028-06-26 NewCondition
pomidory suszone nasączone (pomidory suszone, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), olej rzepakowy, zioła prowansalskie
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po odsączeniu w 100 g:
Wartość energetyczna450 kJ / 109 kcal
Tłuszcz7,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,4 g
Białko2,6 g
Sól1,92 g

Dojrzewające w śródziemnomorskim słońcu Pomidory suszone nasączone w oleju rzepakowym Rolnik z dodatkiem ziół prowansalskich wzbogacą o wyrazisty akcent niezliczone ilości potraw. Po starannym wyselekcjonowaniu i wysuszeniu, pomidory zostały delikatnie nasączone, co zapewnia ich idealną miękkość i soczystość. Pomidory suszone Rolnik to wyborny dodatek do zup, pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek, kanapek i twarożku, smakując doskonale również jako samodzielna przekąska.
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Pomidory suszone w oleju. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
    Secos en Aceite BIO 280 g
    67,82zł/kg

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-07-01
    Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
    paski 280 g
    32,11zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    103
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
    280 g
    41,32zł/kg

    precio: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-04-30
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Aceitunas verdes sin pepitas en salmuera BIO 280 g
    53,54zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-05-30
    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    enfrentó aceitunas negras en BIO salmuera 280 g
    53,54zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-08-30
    Aarts Espárragos Aarts en Aarts Espárragos Aarts en
    salmuera BIO 280 g
    68,21zł/kg

    precio: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2030-12-30
    Devaldano Mantequilla Devaldano Devaldano Mantequilla Devaldano
    Marinado 280 g
    33,21zł/kg

    precio: 9,30 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Rolnik tomates propio jugo Rolnik tomates propio jugo
    400 g
    10,28zł/kg

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-12-30
    Rolnik tomates en rodajas en su Rolnik tomates en rodajas en su
    jugo 425 g
    9,39zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5