de nuez moscada molida

Cykoria
410de nuez moscada molida
Gałka muszkatołowa - jest nasieniem muszkatołowca, drzewa pochodzącego z Moluków, obecnie uprawianego też na Sri Lance, Malezji i Karaibach. Ma korzenny zapach i intensywny słodkawo-gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich jak i pikantnych. Gałkę muszkatołową dodaje się do zup, warzyw, ryb, mięs, pasztetów, potraw z jaj i sera, bigosu, gulaszu, deserów oraz kompotów. Można jej używać do aromatyzowania koktajli, grzanego wina i piwa, ponczu oraz słodkich likierów.
de nuez moscada molidade nuez moscada molida
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

156,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288050054

5900288050054

precio: 2,34 zł

2.34 PLN 2028-01-31 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Gałka muszkatołowa - jest nasieniem muszkatołowca, drzewa pochodzącego z Moluków, obecnie uprawianego też na Sri Lance, Malezji i Karaibach. Ma korzenny zapach i intensywny słodkawo-gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich jak i pikantnych. Gałkę muszkatołową dodaje się do zup, warzyw, ryb, mięs, pasztetów, potraw z jaj i sera, bigosu, gulaszu, deserów oraz kompotów. Można jej używać do aromatyzowania koktajli, grzanego wina i piwa, ponczu oraz słodkich likierów.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Gałka muszkatołowa mielona.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Numer partii produkcyjnej i kraj pochodzenia umieszczone obok daty. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
    picada 15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat pimienta de Jamaica Prymat pimienta de Jamaica
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Prymat canela picada Prymat canela picada
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Prymat pimienta blanca picada Prymat pimienta blanca picada
    15 g
    148,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat jengibre picado Prymat jengibre picado
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-03-31
    Prymat pimienta de color granular Prymat pimienta de color granular
    15 g
    148,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat enebro fruta Prymat enebro fruta
    15 g
    142,00zł/kg

    precio: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Cykoria clavos Cykoria clavos
    15 g
    199,33zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5