compota de cereza

Hektor
51compota de cereza
compota de cerezacompota de cereza
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

14,39 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001120

5904747001120

precio: 10,36 zł

comprar 8 szt. para 10.21 zł/szt
10.36 PLN 2027-09-30 NewCondition
Hektor
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik Cerezas deshuesadas Rolnik Cerezas deshuesadas
    Agricultor 720 ml
    24,99zł/l

    precio: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-12-31
    Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
    900 g
    15,08zł/kg

    precio: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
    900 g
    11,58zł/kg

    precio: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
    900 g
    9,99zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Hektor grosella compota Hektor grosella compota
    900 g
    16,16zł/kg

    precio: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
    espinosa Hektor 900 g
    12,04zł/kg

    precio: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
    270 g
    15,48zł/kg

    precio: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Hektor hector processesed Pepinos Hektor hector processesed Pepinos
    conservados 900 g
    11,10zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
    Hektor 890 g
    8,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
    Hektor 460 g
    13,02zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Hektor puré de Hektor con chips Hektor puré de Hektor con chips
    de pepinos en vinagre 300 g
    14,00zł/kg

    precio: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Hektor hector zanahorias, en lata Hektor hector zanahorias, en lata
    460 g
    10,28zł/kg

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5