Red repollo frito

Provitus
55
5Red repollo frito
49Red repollo frito
Red repollo fritoRed repollo frito
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

15,60 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002645

5900580002645

precio: 7,49 zł

comprar 6 szt. para 7.38 zł/szt
7.49 PLN 2028-02-28 NewCondition
kapusta czerwona (70 %), woda, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, cukier, mąka pszenna, sól, pieprz czarny mielony, mieszanka przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna448 kJ / 107 kcal
Tłuszcz5,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany12,0 g
w tym cukry6,0 g
Błonnik2,5 g
Białko1,5 g
Sól1,2 g

Pszenica : Zawiera
Provitus
Nombre del producto regulado legalmente:Kapusta zasmażana czerwona. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Dirección de devolución:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • aleksandra , 2022-08-10 14:11:405



Provitus Repollo frito de la Provitus Repollo frito de la
abuela 480 g
15,17zł/kg

precio: 7,28 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-06-30
Provitus Provitus Col tierna con Provitus Provitus Col tierna con
eneldo 480 g
19,06zł/kg

precio: 9,15 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-02-28
Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
abuela 480 g
14,56zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-31
Provitus zanahorias fritas y Provitus zanahorias fritas y
guisantes 480 g
15,15zł/kg

precio: 7,27 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-12-30
Provitus Zanahoria frita de la Provitus Zanahoria frita de la
abuela 480 g
15,15zł/kg

precio: 7,27 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-28
Provitus PROVITUS remolacha con Provitus PROVITUS remolacha con
manzana frita 480 g
15,92zł/kg

precio: 7,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-08-30
Provitus Provitus Betabel frito Provitus Provitus Betabel frito
con arándanos y manzanas 480 g
20,29zł/kg

precio: 9,74 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-02-20
Provitus Provitus crema de rábano Provitus Provitus crema de rábano
picante 170 g
30,47zł/kg

precio: 5,18 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-20
Provitus con rábano picante de Provitus con rábano picante de
arándanos 170 g
30,47zł/kg

precio: 5,18 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-04-28
Provitus pepinos encurtidos Provitus pepinos encurtidos
latosie 640 g
16,41zł/kg

precio: 10,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Provitus Conservas de chile Provitus Conservas de chile
picante en vinagre 640 g
16,42zł/kg

precio: 10,51 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-08-31
Provitus pimientos marinados Provitus pimientos marinados
California 600 g
17,38zł/kg

precio: 10,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-10-30
Provitus marinado pimentón rojo Provitus marinado pimentón rojo
600 g
17,38zł/kg

precio: 10,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-30
Provitus pepinos processesed Provitus pepinos processesed
Kashubian 640 g
17,17zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5