escabeche bio cabage

Runoland
55
Dobraescabeche bio cabage
46escabeche bio cabage
escabeche bio cabageescabeche bio cabage
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-01

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641003144

5901641003144

precio: 9,78 zł

9.78 PLN 2028-05-01 NewCondition

kapusta* (60%), woda, sól, regulator kwasowości: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:02:27Dobra



Bio Planet Chucrut ecológico Bio Bio Planet Chucrut ecológico Bio
Planet 680 g
12,63zł/kg

precio: 8,59 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-12-30
Provitus Sandwich PROVITUS Pickles Provitus Sandwich PROVITUS Pickles
680 g
16,16zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Pepinos en conserva con ajo 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-03-30
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Provitus Red repollo frito Provitus Red repollo frito
480 g
15,60zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-28
Provitus Repollo frito de la Provitus Repollo frito de la
abuela 480 g
15,17zł/kg

precio: 7,28 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-06-30
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

precio: 11,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-30
Runoland Runoland
fecha de caducidad
2027-10-30
Runoland Runoland BIO bolete seco Runoland Runoland BIO bolete seco
20 g
499,50zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland boletus marinado Runoland Runoland boletus marinado
BIO 300 g
106,63zł/kg

precio: 31,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-30
Runoland Pepinos enlatados Runoland Pepinos enlatados
Runoland BIO 670 g
20,13zł/kg

precio: 13,49 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-08-30
Runoland Runoland Maślaki BIO Runoland Runoland Maślaki BIO
marinado 300 g
58,40zł/kg

precio: 17,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5