chips de remolacha

Rolnik
54chips de remolacha
chips de remolachachips de remolacha
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-28

pojemność

cena za kilogram

15,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919001578

5900919001578

precio: 4,70 zł

4.70 PLN 2028-06-28 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna200 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry9,6 g
Białko1,1 g
Sól0,32 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 370 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
    ralladas Jamar 300 g
    14,43zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
    rellenas de limón 300 g
    32,93zł/kg

    precio: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-01-21
    Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
    rellenas con queso azul 300 g
    32,93zł/kg

    precio: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-01-09
    Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
    rellenas de anchoa 300 g
    32,93zł/kg

    precio: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2029-02-19
    Jolca aceitunas verdes deshuesadas Jolca aceitunas verdes deshuesadas
    rellenas con pimientos jalapeños 300 g
    32,93zł/kg

    precio: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-12-03
    Runoland Runoland boletus marinado Runoland Runoland boletus marinado
    BIO 300 g
    106,63zł/kg

    precio: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Runoland Runoland Maślaki BIO Runoland Runoland Maślaki BIO
    marinado 300 g
    58,40zł/kg

    precio: 17,52 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    precio: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik Farmer remolochas toda Rolnik Farmer remolochas toda
    350 g
    16,80zł/kg

    precio: 5,88 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2028-04-15
    Rolnik Prima frito remolacha Rolnik Prima frito remolacha
    540 g
    12,19zł/kg

    precio: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Rolnik Farmer premium remolachas Rolnik Farmer premium remolachas
    revuelo frito con cebolla 540 g
    12,20zł/kg

    precio: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-05-01
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5