Farmer remolochas toda

Rolnik
51Farmer remolochas toda
Farmer remolochas todaFarmer remolochas toda
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

16,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000021

5900919000021

precio: 5,88 zł

comprar 6 szt. para 5.79 zł/szt
5.88 PLN 2028-04-15 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna187 kJ
Wartość energetyczna44 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,3 g
w tym cukry8,3 g
Błonnik1,6 g
Białko1,1 g
Sól0,45 g

urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Buraki ćwikłowe marynowane, kulki. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 370 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Campomar Campomar Nature Aceitunas Campomar Campomar Nature Aceitunas
    Negras con hueso BIO 350 g
    45,69zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-06-03
    Campomar naturaleza aceitunas Campomar naturaleza aceitunas
    verdes sin hueso bio 350 g
    36,14zł/kg

    precio: 12,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-02-02
    Bio Europa Bio Europe Garbanzos en Bio Europa Bio Europe Garbanzos en
    salmuera en un tarro de BIO 350 g
    24,34zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Bio Planet Bio Planet
    350 g
    27,71zł/kg

    precio: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Alce Nero Aceitunas Verdes Alce Alce Nero Aceitunas Verdes Alce
    Nero Bella Di Cerignola con hueso en adobo BIO 350 g
    70,40zł/kg

    precio: 24,64 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Bio Planet Alubias Bio Planet en Bio Planet Alubias Bio Planet en
    salmuera BIO 350 g
    24,34zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Campomar Pimiento Jalapeño Verde Campomar Pimiento Jalapeño Verde
    Campomar Nature, cortado en salmuera BIO 350 g
    34,83zł/kg

    precio: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-04-15
    Rolnik Prima frito remolacha Rolnik Prima frito remolacha
    540 g
    12,19zł/kg

    precio: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Rolnik Farmer premium remolachas Rolnik Farmer premium remolachas
    revuelo frito con cebolla 540 g
    12,20zł/kg

    precio: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-05-01
    Rolnik chips de remolacha Rolnik chips de remolacha
    300 g
    15,67zł/kg

    precio: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-28
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5