Ziaja Łagodna oliwka dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia. DZIAŁANIE • Intensywnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. • Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. • Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. NIE POZOSTAWIA ŚLADÓW NA UBRANIU Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-30

pojemność

cena za litr

59,26 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887026501

5901887026501

precio: 16,00 zł

16.00 PLN 2029-01-30 NewCondition
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Parfum (Fragrance).
Łagodna oliwka dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia. DZIAŁANIE • Intensywnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. • Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. • Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. NIE POZOSTAWIA ŚLADÓW NA UBRANIU Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Nivea crema Nivea crema
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Gel de lavado corporal y Hipp Gel de lavado corporal y
capilar Hipp desde el nacimiento 400 ml
62,48zł/l

precio: 24,99 zł

PLN
1
2
Physalis Aceite Esencial de Árbol Physalis Aceite Esencial de Árbol
de Té Physalis Eco 10 ml
2 852,00zł/l

precio: 28,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2030-07-30
Physalis Aceite esencial de Physalis Aceite esencial de
Physalis Clavo BIO 10 ml
3 279,00zł/l

precio: 32,79 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2030-12-30
Aceite esencial de lavanda Aceite esencial de lavanda
intermedio Physalis BIO 10 ml
2 638,00zł/l

precio: 26,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2031-03-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5