Aceite esencial de lavanda intermedio Physalis BIO

Suplement diety.

Aceite esencial de lavanda intermedio Physalis BIOAceite esencial de lavanda intermedio Physalis BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

10 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2031-03-30

pojemność

cena za litr

2 638,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5412360018727

5412360018727

precio: 26,38 zł

26.38 PLN 2031-03-30 NewCondition

olej z lawendy wąskolistnej i szerokolistnej* 100% (*składniki ekologiczne)


Suplement diety.


Preparación y uso:

Doustnie: raz dziennie, od 1 do 2 kropli. Należy przyjmować rozcieńczony w łyżce miodu lub w naparze ziołowym.
Skóra (masaż, kąpiel): 1 do 2 kropli na 10 ml oleju roślinnego.
Aromatyzowanie powietrza: 5 do 10 kropli według osobistych preferencji i ielkości pokoju.


Physalis Aceite Esencial de Árbol Physalis Aceite Esencial de Árbol
de Té Physalis Eco 10 ml
2 852,00zł/l

precio: 28,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2030-07-30
Physalis Aceite esencial de Physalis Aceite esencial de
Physalis Clavo BIO 10 ml
3 279,00zł/l

precio: 32,79 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2030-12-30
Nivea crema Nivea crema
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Gel de lavado corporal y Hipp Gel de lavado corporal y
capilar Hipp desde el nacimiento 400 ml
62,48zł/l

precio: 24,99 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5