Ziaja

Produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

BALTIC HOME SPA FIT

mgiełka do ciała i włosów
mango

Orzeźwiająca mgiełka do ciała i włosów. Perfumowana zapachem inspirowanym rytmem, tańcem i akrobatyką.

DZIAŁANIE
- Pachnie nasyconym aromatem mango.
- Zapewnia przyjemne uczucie odprężenia.
- Sprawdza się w upalne dni oraz po ćwiczeniach i treningach.

pojemność netto

pojemność netto

90 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

107,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887045700

5901887045700

precio: 9,68 zł

9.68 PLN 2028-03-30 NewCondition

Produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

BALTIC HOME SPA FIT

mgiełka do ciała i włosów
mango

Orzeźwiająca mgiełka do ciała i włosów. Perfumowana zapachem inspirowanym rytmem, tańcem i akrobatyką.

DZIAŁANIE
- Pachnie nasyconym aromatem mango.
- Zapewnia przyjemne uczucie odprężenia.
- Sprawdza się w upalne dni oraz po ćwiczeniach i treningach.


Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
90 ml
152,33zł/l

precio: 13,71 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-06-30
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Oliwka do masażu Ziaja Ziaja Oliwka do masażu
ujędrniająca 500 ml
44,34zł/l

precio: 22,17 zł

PLN
1
2
Nivea crema Nivea crema
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Gel de lavado corporal y Hipp Gel de lavado corporal y
capilar Hipp desde el nacimiento 400 ml
62,48zł/l

precio: 24,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

precio: 14,87 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Ziaja Olejek regenerujący Ziaja Ziaja Olejek regenerujący
do 50 ml
417,00zł/l

precio: 20,85 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2028-03-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

precio: 7,36 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5