Ziaja

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja - 4 pielęgnacja extra
wybierz Twój sposób dbania o włosy

4 pielęgnacja extra

włosy
- niesforne
- falowane
- kręcone
- trudne do rozczesania
- puszące się

Formuła z wygładzającymi emolientami.

jedna kropla olejku
- natychmiast wygładza
- pozostawia włosy miękkie w dotyku
- zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się
- dodaje włosom blasku

Olejek regenerujący świetnie sprawdzi się nie tylko na końcówki włosów,
ale także jako olejek do brody.

pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

417,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004325

5901887004325

precio: 20,85 zł

20.85 PLN 2028-03-30 NewCondition

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja - 4 pielęgnacja extra
wybierz Twój sposób dbania o włosy

4 pielęgnacja extra

włosy
- niesforne
- falowane
- kręcone
- trudne do rozczesania
- puszące się

Formuła z wygładzającymi emolientami.

jedna kropla olejku
- natychmiast wygładza
- pozostawia włosy miękkie w dotyku
- zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się
- dodaje włosom blasku

Olejek regenerujący świetnie sprawdzi się nie tylko na końcówki włosów,
ale także jako olejek do brody.


Bosphaera Aceite de arroz de Bosphaera Aceite de arroz de
Bosphaera 50 ml
334,40zł/l

precio: 16,72 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

precio: 14,87 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit
mango 90 ml
107,56zł/l

precio: 9,68 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-03-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

precio: 7,36 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-08-30
Donegal peine del pelo de 15,5 cm Donegal peine del pelo de 15,5 cm
de varios colores 1 szt.

precio: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal peine para peinar el Donegal peine para peinar el
cabello 8.8 cm 1 szt.

precio: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella tono crema colorante Wella tono crema colorante
rubia iluminadas permanentemente el suero de provitamina b5 9 / 0 1 szt.

precio: 17,60 zł

PLN
1
2
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5