Wloclawek la salsa de tomate suave

Włocławek
51Wloclawek la salsa de tomate suave
Bez konserwantów.
Wloclawek la salsa de tomate suaveWloclawek la salsa de tomate suave
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

18,39 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248002076

5901248002076

precio: 6,99 zł

comprar 10 szt. para 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition
pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3 %) i cebuli (6,7 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany23 g
- w tym cukry23 g
białko1,7 g
sól1,6 g

Seler : Zawiera
Bez konserwantów.
Características:Polski Producent, z pomidorami z Kujaw, oryginalna receptura i smak od lat
marca:Włocławek
Nombre del producto regulado legalmente:Ketchup łagodny. Pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dagoma Dagoma salsa de tomate Dagoma Dagoma salsa de tomate
    suave Kaszubski 380 g
    25,53zł/kg

    precio: 9,70 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Włocławek Wloclawek salsa de Włocławek Wloclawek salsa de
    tomate picante 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    aguda 380 g
    24,87zł/kg

    precio: 9,45 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2028-06-23
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Włocławek ketchup frasco leve Włocławek ketchup frasco leve
    fecha de caducidad 2027-08-30
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Włocławek Salsa de tomate suave Włocławek Salsa de tomate suave
    Włocławek 480 g
    12,58zł/kg

    precio: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-30
    Roleski Roleski Ketchup Marca Roleski Roleski Ketchup Marca
    suave 450 g
    16,73zł/kg

    precio: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-08-17
    Roleski Bolso XXL suave Roleski Roleski Bolso XXL suave Roleski
    Ketchup 2 kg
    12,58zł/kg

    precio: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-12
    Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
    tomate picante 200 g
    23,65zł/kg

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
    Włocławek 480 g
    14,00zł/kg

    precio: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Włocławek Pasta de tomates Włocławek Pasta de tomates
    Wloclawek 30% 190 g
    27,11zł/kg

    precio: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5