Ketchup marki Włocławek jest od lat ceniony przez miliony konsumentów. Produkty marki możesz kupić w naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu. Im więcej kupisz, tym niższe będą koszty dostawy. Kupując przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Na terenie Polski dostawa bezpłatna przy zakupach za 200 zł.

 
5901248000911 5901248000911 Włocławek
PRECIO REDUCIDO -10%
Włocławek Salsa de tomate suave Włocławek Salsa de tomate suave
Włocławek 480 g
12,58zł/kg

precio: 6,04 zł

PLN
1
1
Włocławek Salsa de tomate suave
4 5
4.5 14 Włocławek Salsa de tomate suave
fecha de caducidad 2026-12-30
5901248001604 5901248001604 Włocławek
Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
Włocławek 480 g
14,00zł/kg

precio: 6,72 zł

PLN
1
4
Włocławek Kétchup picante
4 5
4.5 10 Włocławek Kétchup picante
fecha de caducidad 2027-02-20
5901248001659 5901248001659 Włocławek
Włocławek Pasta de tomates Włocławek Pasta de tomates
Wloclawek 30% 190 g
27,11zł/kg

precio: 5,15 zł

PLN
1
12
Włocławek Pasta de tomates
5 5
5 2 Włocławek Pasta de tomates
fecha de caducidad 2028-05-30
5901248002076 5901248002076 Włocławek
Włocławek Wloclawek la salsa de Włocławek Wloclawek la salsa de
tomate suave 380 g
18,39zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Wloclawek la salsa de
5 5
5 1 Włocławek Wloclawek la salsa de
fecha de caducidad 2027-09-30
5901248001444 5901248001444 Włocławek
Włocławek Wloclawek salsa de Włocławek Wloclawek salsa de
tomate picante 380 g 380 g
18,39zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Wloclawek salsa de
4 5
4 1 Włocławek Wloclawek salsa de
fecha de caducidad 2027-07-30
5901248001550 5901248001550 Włocławek
Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
tomate picante 200 g
23,65zł/kg

precio: 4,73 zł

PLN
1
6
Włocławek frasco de salsa de
5 5
5 3 Włocławek frasco de salsa de
fecha de caducidad 2027-08-30
5901248001949 5901248001949 Włocławek
Włocławek ketchup frasco leve Włocławek ketchup frasco leve
Włocławek ketchup frasco leve
4 5
4.5 4 Włocławek ketchup frasco leve
fecha de caducidad 2027-08-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5