Wloclawek salsa de tomate picante 380 g

Włocławek
45
Specyficzny smak, słodszy i jednocześnie bardziej pikantny niż standard. Mi nie podszedł. Ale na pewno jest unikatowy! I z dużej ilości pomidorów. Dobrej jakości.Wloclawek salsa de tomate picante 380 g
41Wloclawek salsa de tomate picante 380 g
Wloclawek salsa de tomate picante 380 gWloclawek salsa de tomate picante 380 g
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

18,39 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248001444

5901248001444

precio: 6,99 zł

comprar 10 szt. para 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz <0,5 g
- w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 23 g
- w tym cukry 23 g
białko 1,7 g
sól 1,6 g

Seler : Zawiera
z pomidorami z Kujaw, Polski Producent, oryginalna receptura i smak od lat, bez konserwantów
marca:Włocławek
Nombre del producto regulado legalmente:Ketchup pikantny. Pasteryzowany.
Conservación:Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.

  • megalo , 2019-03-09 19:55:14Specyficzny smak, słodszy i jednocześnie bardziej pikantny niż standard. Mi nie podszedł. Ale na pewno jest unikatowy! I z dużej ilości pomidorów. Dobrej jakości.



Włocławek Wloclawek la salsa de Włocławek Wloclawek la salsa de
tomate suave 380 g
18,39zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-09-30
Dagoma Dagoma salsa de tomate Dagoma Dagoma salsa de tomate
suave Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

precio: 9,70 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-21
Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
aguda 380 g
24,87zł/kg

precio: 9,45 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-06-23
Kotlin salsa de tomate picante Kotlin salsa de tomate picante
fecha de caducidad 2027-06-30
Kotlin ketchup leve Kotlin ketchup leve
450 g
16,29zł/kg

precio: 7,33 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2027-06-30
Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
Sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-06-20
Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
Pudliszki sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-20
Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
tomate picante 200 g
23,65zł/kg

precio: 4,73 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-30
Włocławek ketchup frasco leve Włocławek ketchup frasco leve
fecha de caducidad 2027-08-30
Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
Włocławek 480 g
14,00zł/kg

precio: 6,72 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-02-20
PRECIO REDUCIDO -10%
Włocławek Salsa de tomate suave Włocławek Salsa de tomate suave
Włocławek 480 g
12,58zł/kg

precio: 6,04 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-30
Włocławek Pasta de tomates Włocławek Pasta de tomates
Wloclawek 30% 190 g
27,11zł/kg

precio: 5,15 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5