Tomates Alce Nero Secados en Aceite de Oliva BIO

Alce Nero

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.

Tomates Alce Nero Secados en Aceite de Oliva BIOTomates Alce Nero Secados en Aceite de Oliva BIO
BIO
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

114,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809048

8009004809048

precio: 37,75 zł

37.75 PLN 2028-09-30 NewCondition

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.


marca:Alce Nero
Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
280 g
40,64zł/kg

precio: 11,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-26
Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
400 g
13,05zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-10-04
Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
conserva 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-09-24
Alce Nero Lata BIO sin piel de Alce Nero Lata BIO sin piel de
tomates pelati de Alce Nero 400 g
22,85zł/kg

precio: 9,14 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en
rodajas sin piel BIO 400 g
20,75zł/kg

precio: 8,30 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2028-12-31
Rolnik tomates propio jugo Rolnik tomates propio jugo
400 g
10,28zł/kg

precio: 4,11 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-12-30
Rolnik tomates en rodajas en su Rolnik tomates en rodajas en su
jugo 425 g
9,39zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad
2028-07-30
Podravka rodajas de tomate Podravka rodajas de tomate
clásica 400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-10-04
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
Arabica espresso comercio justo 250 g
190,32zł/kg

precio: 47,58 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-04-17
Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
arabica moka comercio justo 250 g
181,76zł/kg

precio: 45,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-10
Alce Nero café molido arabica Alce Nero café molido arabica
robusta 100 % moka fuerte forte comercio justo 250 g
191,96zł/kg

precio: 47,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-17
Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

precio: 9,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
de pasta integral espaguetis 500 g
30,34zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

precio: 15,51 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-04-09
Alce Nero Pasta Alce Nero Penne Alce Nero Pasta Alce Nero Penne
Rigate Farro de BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

precio: 16,13 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
tricolor BIO brocas helicoidales 500 g
23,64zł/kg

precio: 11,82 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-04-11
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5