La primacía de polvo de aderezo para ensalada griega de hierbas y ajo

Prymat
43La primacía de polvo de aderezo para ensalada griega de hierbas y ajo
La primacía de polvo de aderezo para ensalada griega de hierbas y ajoLa primacía de polvo de aderezo para ensalada griega de hierbas y ajo
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

134,44 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017046

5901135017046

precio: 1,21 zł

1.21 PLN 2028-01-30 NewCondition
cukier, sól, regulatory kwasowości: octany sodu, kwas cytrynowy, cebula, zioła (8 %): tymianek, oregano, skrobia, czosnek (5 %), natka pietruszki, pomidor, przyprawy, aromat, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1134 kJ / 267 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry31 g
Białko3,5 g
Sól26,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku: glutaminianu sodu, barwników
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Preparación y uso:Dodaj tylko: oliwę i wodę lub jogurt Sposób przygotowania: 1 Zawartość saszetki wsyp do miseczki. 2 Dodaj 3 łyżki oliwy z oliwek lub oleju oraz 3 łyżki wody. Sos możesz przygotować także dodając 120 g jogurtu naturalnego. 3 Dobrze wymieszaj. Dodaj do sałatki 10 minut przed podaniem. Sos przygotowany z jednego opakowania wystarcza na ok. 250 g sałatki
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr Aderezo de ensalada Knorr Knorr Aderezo de ensalada Knorr
    Dill and herb 9 g
    211,11zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Prymat Prymat Sos sałatkowy Prymat Prymat Sos sałatkowy
    francuski 9 g
    134,44zł/kg

    precio: 1,21 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
    fecha de caducidad 2027-03-04
    Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
    de dulce - amargo 500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
    fecha de caducidad 2027-04-23
    Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5