Tesoros del océano sal negro sal negra finamente picada

Skarby Oceanu

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Tesoros del océano sal negro sal negra finamente picadaTesoros del océano sal negro sal negra finamente picada
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2038-08-31

pojemność

cena za kilogram

12,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175869879

5902175869879

precio: 12,83 zł

12.83 PLN 2038-08-31 NewCondition

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Kujawska sal yodada vacío Kujawska sal yodada vacío
fecha de caducidad 2028-03-21
o'Sole sal comestible evaporada o'Sole sal comestible evaporada
fina yodada 1 kg

precio: 3,50 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2028-07-25
Skarby Oceanu Planeta cristalino Skarby Oceanu Planeta cristalino
Sal del Himalaya Rosa finamente molido 1 kg

precio: 10,33 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2030-12-31
Skarby Oceanu Tesoros de la sal Skarby Oceanu Tesoros de la sal
molida gruesa de mar del océano 1 kg

precio: 13,27 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2030-08-14
Radix sal de roca Radix-Bis Radix sal de roca Radix-Bis
1 kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
3
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

precio: 11,59 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-05-30
o'Sole mar? ? gruesa de sal yodada o'Sole mar? ? gruesa de sal yodada
900 g
4,22zł/kg

precio: 3,80 zł

PLN
1
10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5