Piedra de afilar extra de mantequilla Sobik

Sobik
55
Polecam Piedra de afilar extra de mantequilla Sobik
52Piedra de afilar extra de mantequilla Sobik
Piedra de afilar extra de mantequilla SobikPiedra de afilar extra de mantequilla Sobik
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

44,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809372329

5907809372329

precio: 13,45 zł

13.45 PLN 2026-10-23 NewCondition
Zawartość tłuszczu 83% (tylko mleczny)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna3082 kJ/750 kcal
tłuszcz 83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 56,8 g
węglowodany 0,4 g
w tym cukry 0,4 g
białko 0,7 g
sól 0,02 g

Mleko : Zawiera
zawartość tłuszczu 83%, wyróżnione nagrodą Konsumenta - Najlepsze w Polsce, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2008, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2009, wyróżnione Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta Top Marka 2011, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości 2012, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości - Lider 5-lecia 2011-2016
marca:Sobik
Sobre la marca:Sobik Gwarancja jakości
Nombre del producto regulado legalmente:Masło ekstra osełka górska
Conservación:Przechowywać poniżej 10°C. Chronić przed światłem. Rozmrożone.
Tipo de embalaje:Owijka
Dirección del productor:„SOBIK" Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp. k. ul. Stalmacha 43 43-430 Skoczów
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • jolanta , 2021-03-31 17:42:10Polecam



Sobik Mini mantequilla Sobik Sobik Mini mantequilla Sobik
Mountain Osełeczka 100 g
50,00zł/kg

precio: 5 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-23
Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-08
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Kerry Gold Mantequilla tradicional Kerry Gold Mantequilla tradicional
irlandesa Kerrygold 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2026-12-22
Mlekovita Mantequilla clarificada Mlekovita Mantequilla clarificada
Mlekovita, 99,8% de grasa láctea 250 g
60,88zł/kg

precio: 15,22 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-21
Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
Piątnica 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2026-12-13
Mlekovita Mantequilla clarificada Mlekovita Mantequilla clarificada
Mlekovita 99,9% de grasa Leche 200 g
59,95zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-21
Sobik Mantequilla Clarificada Sobik Mantequilla Clarificada
Sobik 200 g
49,95zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-06-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5