barra de jabón hipoalergénico naturales

Biały jeleń
54barra de jabón hipoalergénico naturales
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
barra de jabón hipoalergénico naturalesbarra de jabón hipoalergénico naturales
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133008230

5900133008230

precio: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
Características:tradycyjnie warzone, dla skóry wrażliwej
marca:Biały Jeleń
Nombre del producto regulado legalmente:Hipoalergiczne mydło naturalne
Preparación y uso:Możliwe różnice koloru są zjawiskiem naturalnym i wynikają ze stosowania naturalnych składników.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
Dirección del productor:„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. ul. Powstańców Wlkp. 16 63-500 Ostrzeszów
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Sodasan Jabón ecológico Sodasan Sodasan Jabón ecológico Sodasan
    BIO Cosmetics con aroma a hierba de limón y jengibre 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-10-16
    Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
    Cosmetics con aroma a almendras y aguacate BIO 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-01
    Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
    Cosmetics con aroma a verbena y limón BIO 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-08-07
    Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO
    rosa y pelargonium 100 g
    108,60zł/kg

    precio: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-23
    Jabón de lavar naturales Jabón de lavar naturales
    200 g
    25,65zł/kg

    precio: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    fecha de caducidad
    2028-11-17
    Barwa El color de la común jabón Barwa El color de la común jabón
    200 g
    36,15zł/kg

    precio: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa El jabón de color gris sin Barwa El jabón de color gris sin
    perfume hipoalergénico 100 g
    44,30zł/kg

    precio: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Tono hipoalergénico Barwa Tono hipoalergénico
    manzanilla tradicional jabón gris polaco con extracto de 100 g
    44,50zł/kg

    precio: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5