El color de la común jabón

Barwa
51El color de la común jabón
Mydło Powszechne od lat gości w milionach polskich gospodarstw domowych. Przodownicy produkcji mydła to My! Wyrabiamy 300% normy, aby codziennie wspierać naszych Obywateli w utrzymaniu czystości i higieny. Produkujemy od 1949 roku, zawsze w Jakości Pierwszej. Nasze mydło ma 99,46% składników pochodzenia naturalnego, i jest na bazie roślinnej - odpowiednie dla wegan. To idealny kosmetyk dla osób z wrażliwą skórą, przebadany dermatologicznie.
El color de la común jabónEl color de la común jabón
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

36,15 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305002855

5902305002855

precio: 7,23 zł

7.23 PLN NewCondition
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid
Mydło Powszechne od lat gości w milionach polskich gospodarstw domowych. Przodownicy produkcji mydła to My! Wyrabiamy 300% normy, aby codziennie wspierać naszych Obywateli w utrzymaniu czystości i higieny. Produkujemy od 1949 roku, zawsze w Jakości Pierwszej. Nasze mydło ma 99,46% składników pochodzenia naturalnego, i jest na bazie roślinnej - odpowiednie dla wegan. To idealny kosmetyk dla osób z wrażliwą skórą, przebadany dermatologicznie.
Características:dobre dla wszystkich, 99,46% składników pochodzenia naturalnego, wegańskie, seria Jubileuszowa - edycja limitowana
marca:Barwa
Sobre la marca:70 lat Barwa
Preparación y uso:Sposób użycia: Namocz mydło i zacznij mydlić dłonie do momentu pienienia. Następnie spłucz wodą. Mydło Powszechne jest także naturalnym środkiem piorącym, który zadba o świeżość i czystość Waszej odzieży!
Tipo de embalaje:Owijka
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jabón de lavar naturales Jabón de lavar naturales
    200 g
    25,65zł/kg

    precio: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    fecha de caducidad
    2028-11-17
    Biały jeleń barra de jabón Biały jeleń barra de jabón
    hipoalergénico naturales 150 g
    53,27zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    54
    Sodasan Jabón ecológico Sodasan Sodasan Jabón ecológico Sodasan
    BIO Cosmetics con aroma a hierba de limón y jengibre 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-10-16
    Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
    Cosmetics con aroma a almendras y aguacate BIO 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-01
    Sodasan Jabón orgánico Sodasan Sodasan Jabón orgánico Sodasan
    Cosmetics con aroma a verbena y limón BIO 100 g
    111,60zł/kg

    precio: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-08-07
    Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO Sodasan Jabón vegetal Sodasan BIO
    rosa y pelargonium 100 g
    108,60zł/kg

    precio: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-23
    Barwa El jabón de color gris sin Barwa El jabón de color gris sin
    perfume hipoalergénico 100 g
    44,30zł/kg

    precio: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Tono hipoalergénico Barwa Tono hipoalergénico
    manzanilla tradicional jabón gris polaco con extracto de 100 g
    44,50zł/kg

    precio: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Champú Natural Color Acne Barwa Champú Natural Color Acne
    brillo. para la limpieza del cabello natural y sin 300 ml
    33,30zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Barwa Herbal Color Herbal champú Barwa Herbal Color Herbal champú
    ortiga para cabello grasiento 250 ml
    29,76zł/l

    precio: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Barwa Herbal Color Champú a base Barwa Herbal Color Champú a base
    y en la caspa. de hierbas, nabo negro para el cabello debilitado 250 ml
    30,16zł/l

    precio: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
    para cabello de campo. 250 ml
    29,80zł/l

    precio: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Color herbario: champú a Barwa Color herbario: champú a
    cabello quebradizo y dañado base de hierbas, cálamo y lúpulo para el 250 ml
    29,84zł/l

    precio: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Herbal Color Champú herbal Barwa Herbal Color Champú herbal
    de manzanilla para cabellos claros. 250 ml
    30,24zł/l

    precio: 7,56 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Barwa Color herbario. Champú Barwa Color herbario. Champú
    herbal de abedul para cabello normal y seco. 250 ml
    29,80zł/l

    precio: 7,45 zł

    PLN
    1
    8
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5