chips de remolacha

Dawtona
55
Bardzo smaczne -kupuję tylko te buraczkichips de remolacha
46chips de remolacha
chips de remolachachips de remolacha
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-17

pojemność

cena za kilogram

11,51 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713004185

5901713004185

precio: 5,87 zł

5.87 PLN 2028-03-17 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna193 kJ / 46 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry6,0 g
Błonnik2,0 g
Białko1,6 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nombre del producto regulado legalmente:Buraczki wiórki. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Anna , 2015-12-14 19:53:59Bardzo smaczne -kupuję tylko te buraczki



Dawtona Dawtona zanahorias y Dawtona Dawtona zanahorias y
guisantes 510 g
12,86zł/kg

precio: 6,56 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-07-24
Hektor Frijoles enlatados Hektor Hektor Frijoles enlatados Hektor
510 g
10,24zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-02-12
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

precio: 7,37 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

precio: 5,60 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-30
Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
abuela 480 g
14,56zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-01-31
Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
400 g
13,00zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-10-08
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
400 g
13,05zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-10-04
Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
conserva 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-09-24
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-08-28
Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
enlatados 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-23
Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
en una lata con ajo 400 g
12,50zł/kg

precio: 5 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-09-26
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5