Mostaza suave Roleski

Roleski
51Mostaza suave Roleski
Mostaza suave RoleskiMostaza suave Roleski
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-22

pojemność

cena za kilogram

16,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044029383

5901044029383

precio: 14,50 zł

comprar 8 szt. para 13.24 zł/szt
14.50 PLN 2027-01-22 NewCondition

Woda, gorczyca (17,5%), cukier, ocet spirytusowy, sól, naturalny aromat, regulator kwasowości: kws cytrynowy, przyprawy.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Mostaza medianamente Roleski Mostaza medianamente
    picante Roleski 900 g
    16,11zł/kg

    precio: 14,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-03-05
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-08-25
    Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-06
    Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-08-10
    Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
    175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-06-24
    Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Dagoma mostaza juncea Dagoma mostaza juncea
    200 g
    21,65zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Dagoma Dagome delicias Gdansk Dagoma Dagome delicias Gdansk
    mostaza , 200 g de miel 200 g
    22,60zł/kg

    precio: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-13
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mostaza 175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-06-12
    Roleski Roleski Mostaza polaca Roleski Roleski Mostaza polaca
    vieja 175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-08-26
    Roleski Mostaza Miel Roleski Roleski Mostaza Miel Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Roleski Mostaza de Viking Roleski Mostaza de Viking
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-08-11
    Roleski mostaza Dijon Roleski mostaza Dijon
    165 g
    24,18zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-03-16
    Roleski Mostaza Roleski Trinidad Roleski Mostaza Roleski Trinidad
    picante Escorpión, línea Street Food, extremadamente 210 g
    23,76zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-04-24
    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-06-23
    Roleski Mesa Roleski Mostaza Roleski Mesa Roleski Mostaza
    275 g
    20,36zł/kg

    precio: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-06-22
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5