Queso Polmlek con sabor a vainilla.

Polmlek
32Queso Polmlek con sabor a vainilla.
Queso Polmlek con sabor a vainilla.  Queso Polmlek con sabor a vainilla.
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

20,80 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951005648

5904951005648

precio: 3,12 zł

3.12 PLN 2026-10-15 NewCondition
mleko, śmietanka, cukier, aromat, barwnik: kurkumina, bakterie fermentacji mlekowej
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna515 kJ/122 kcal
Tłuszcz3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,9 g
Węglowodany16,5 g
w tym cukry15,5 g
Białko6,6 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
aż 9,9 g białka w kubku, Produkt polski
marca:Polmlek
Nombre del producto regulado legalmente:Serek homogenizowany o smaku waniliowym.
Conservación:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Tipo de embalaje:Pot
País de origen:Polska
Dirección del productor:Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. ul. Magazynowa 8, 86-300 Grudziądz Oddział I w Warlubiu ul. Bąkowska 34, 86-160 Warlubie
Dirección de devolución:Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. ul. Magazynowa 8, 86-300 Grudziądz
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
    homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
    24,00zł/kg

    precio: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-10-19
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    precio: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2026-12-19
    Danone Danonki queso para 4x50g Danone Danonki queso para 4x50g
    niños fresa 200 g
    33,35zł/kg

    precio: 6,67 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Danio Danio Queso homogeneizado Danio Danio Queso homogeneizado
    con sabor a vainilla 130 g
    27,54zł/kg

    precio: 3,58 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-15
    Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
    200 g
    23,60zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-15
    Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
    waniliowy 140 g
    21,36zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad
    2026-10-29
    Polmlek Polmlek Leche suave UHT 2% Polmlek Polmlek Leche suave UHT 2%
    sin lactosa Polmlek 1 litr

    precio: 4,78 zł

    PLN
    1
    38
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Polmlek Polmlek Poezja Lux Postre Polmlek Polmlek Poezja Lux Postre
    con sabor a fresa y nata montada 180 g
    25,78zł/kg

    precio: 4,64 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-09
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5