frijoles rojos

Pudliszki
51frijoles rojos
Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
frijoles rojosfrijoles rojos
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-26

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783001322

5900783001322

precio: 6,28 zł

6.28 PLN 2028-02-26 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna290 kJ / 69 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,9 g
Białko4,8 g
Sól0,80 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Características:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2030-05-30
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
    Judías en salmuera BIO 400 g
    18,20zł/kg

    precio: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-03-26
    la BIO IDEA Habas de mantequilla la BIO IDEA Habas de mantequilla
    La Bio Idea BIO 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-19
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
    Pudliszki sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-20
    Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
    tomate fresco 300 ml
    13,70zł/l

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5