Sandwich PROVITUS Pickles

Provitus
51Sandwich PROVITUS Pickles
Sandwich PROVITUS PicklesSandwich PROVITUS Pickles
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

16,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002126

5900580002126

precio: 10,99 zł

10.99 PLN 2028-08-31 NewCondition
ogórki 48 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, koper, mieszanka warzyw, przyprawy, ryboflawina - barwnik
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna196 kJ / 43 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,04 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry9 g
Błonnik1,1 g
Białko0,6 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Nombre del producto regulado legalmente:Ogórki konserwowe krojone w plastry. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii produkcji na boku wieczka. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4 °C.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Dirección de devolución:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    precio: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    precio: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Pepinos en conserva con ajo 680 g
    17,34zł/kg

    precio: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2028-03-30
    Runoland escabeche bio cabage Runoland escabeche bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    precio: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-05-01
    Bio Planet Chucrut ecológico Bio Bio Planet Chucrut ecológico Bio
    Planet 680 g
    12,63zł/kg

    precio: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-12-30
    Provitus pepinos encurtidos Provitus pepinos encurtidos
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    precio: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Provitus Conservas de chile Provitus Conservas de chile
    picante en vinagre 640 g
    16,42zł/kg

    precio: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food BIO 760 g
    23,53zł/kg

    precio: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Provitus pepinos processesed Provitus pepinos processesed
    Kashubian 640 g
    17,17zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Provitus processesed pepinos ajo Provitus processesed pepinos ajo
    640 g
    15,94zł/kg

    precio: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Provitus Remolachas fritas de la Provitus Remolachas fritas de la
    abuela 480 g
    14,56zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Provitus Provitus crema de rábano Provitus Provitus crema de rábano
    picante 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-20
    Provitus con rábano picante de Provitus con rábano picante de
    arándanos 170 g
    30,47zł/kg

    precio: 5,18 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Provitus Red repollo frito Provitus Red repollo frito
    480 g
    15,60zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5